pátek 16. července 2010

Z redakční pošty

Následující mail přišel tento týden do redakční pošty. (Vulgární výrazy byly částečně nahrazeny hvězdičkami, jméno a místo bydliště odesílatele je redakci známo, není zde ale uvedeno.)
(Podobných reakcí jako ta následující ze záhadných důvodů přichází vskutku málo - nanejvýš 5 od roku 2008 -  a s většinou jejich autorů se nakonec podařilo přesto navázat vlídnou až přátelskou komunikaci. Pochvalné reakce zpravidla neuvádíme, kritické věcné připomínky, i ty nepříjemné, redakce ale vždy uvítá.)

Myslíš si že to dnes někoho v ČR zajímá??? Zajímá Němce co prováděli s lidmi za války kterou sami začali aby udělali Velkou říši a vyhladili tamní obyvatele??? Byla taková doba. Pomsta lidem kteří - i když nemuseli - vzývali Hitlera jako svého tatínka a ochránce. Tyto akce byly v té době náplastí po hrůzách okupace nacisty. Je potřeba se na to dívat z jiné stránky. Ty by jsi chtěl abychom Němčourům lezli ještě víc do p***** ? Já ty z*****syny nenávidím a nejsem sám. Německo jako takové se po těch zkušenostech mělo po válce vyhladit. Dnes se zde roztahují jako kdyby byli doma, a ještě rejpají jak jim bylo ublíženo. To co píšeš dnes možná zajímá pár lidí kteří o této době nic neví a nebo jsou to Němci. Pro pár Němců by jsi se p***al a miliony mrtvých které popravili náckové v koncentrácích a na bojištích Tě nezajímají.. Divná logika. Jsi Ty vůbec Čech ???